Nāciju Grand Prix RĪGA 2017
un 3.Eiropas koru olimpiāde

Jaunumi

Iznācis jauns izdevums tāluskan

Jaunais izdevums tāluskan veltīts šīs vasaras lielākajam kultūras notikumam Nāciju Grand Prix Rīga 2017 un 3.Eiropas koru olimpiādei. Žurnālā lasāms viss par gaidāmajiem kormūzikas svētkiem, emocijām, prieku, atmiņām, pieredzi un plašo koncertu un konkursu piedāvājumu.

Žurnālā lasāmi ne tikai Nāciju Grand Prix Rīga 2017 un 3.Eiropas koru olimpiādes veidotāju un dalībnieku stāstījumi par gaidāmā pasākuma sagatavošanas gaitu un mākslinieciskajām iecerēm, bet arī atmiņas par 2014.gada Pasaules koru olimpiādi un pieredzēto dažādos koru dzīves notikumos. Īpašus dziesmas spēka stāstus izdevumā tāluskan stāsta Māris Sirmais, Ints Teterovskis, Jānis Aišpurs. Uz bērnu un jauniešu lielkoncerta “Tiltiem pāri” režisores Margo Zālītes provocējošiem jautājumiem atbild 3. Eiropas koru olimpiādes himnas autors Uldis Marhilēvičs. Atmiņās par korī pavadīto laiku un sajūtās par gaidāmo multimediālo koncertu “Tiltiem pāri” dalās solisti Aminata un Daumants Kalniņš. Žurnāls piesaka jauno starptautisko televīzijas koru konkursu “Eirovīzijas gada koris”, kas pirmo reizi notiks Rīgā.

Izdevums tāluskan ir noderīgs izziņas avots ikvienam, kas vēlas aktīvi līdzdarboties un uzzināt dažādas iespējas Nāciju Grand Prix Rīga 2017 un 3.Eiropas koru olimpiādes laikā, kļūstot par Pasaules kora dalībnieku. Un pats galvenais – te atrodama Nāciju Grand Prix Rīga 2017 un 3.Eiropas koru olimpiādes plašā afiša.

Izdevums pieejams preses tirdzniecības vietās visā Latvijā.