Nāciju Grand Prix RĪGA 2017
un 3.Eiropas koru olimpiāde

Jaunumi

Eiropas koru olimpiādes laikā Vērmanes dārzs kļūs par Koru olimpiādes parku

Eiropas koru olimpiādes laikā no 16. līdz 23. jūlijam Vērmanes dārzs pārtaps par Koru olimpiādes parku, kur būs iespējams sekot līdzi koru olimpiādes norisēm.

Koru olimpiādes Informācijas centrā varēs saņemt informāciju par olimpiādes pasākumiem, iegādāties oficiālos Eiropas koru olimpiādes suvenīrus un uzzināt par biļešu iegādes iespējām. Vērmanes dārza estrādē notiks Eiropas koru olimpiādes draudzības koncerti, kas ļaus iepazīties ar koriem no visas pasaules un baudīt krāsainus muzikālus priekšnesumus. Vērmanes dārza jeb Koru olimpiādes parka teritorijā darbosies gadatirgus “Made in Riga 2017”.

 “Made in Riga 2017” iecerēts kā Rīgā tapušu preču gadatirgus, kas olimpiādes dalībniekiem, pilsētas viesiem un rīdziniekiem ļaus iepazīties ar Rīgas amatnieku, mājražotāju, zemnieku un uzņēmēju veikumu. Tajā būs iespējams iegādāties adījumus, pinumus, keramiku, kalumus, tekstilu, rotas, stikla izstrādājumus, autentiskus aksesuārus, ādas izstrādājumus un visdažādākos lauku labumus, nogaršot mājas saldējumu, svaigus dārzeņus, gaļu, pīrāgus, vīnu un alu.

Koru olimpiādes parks darbosies no 16. līdz 23. jūlijam katru dienu no pulksten 10.00 līdz 21.00.

Koru olimpiādes parka rīkotājs ir orģinālpasākumu operators “Pilsētas Pasākumi”, to  atbalsta pasākumu kalendārs “kaskurkad.lv”.