Nāciju Grand Prix RĪGA 2017
un 3.Eiropas koru olimpiāde

Jaunumi

Cēsis 811. Terase mūzikas gardēžiem. Koru olimpiāde. Portugāles un Vācijas skaņās.

Cēsis 811 svētkos notiks Nāciju grand Prix Rīga 2017 un 3.Eiropas koru olimpiādes reģionālais koncerts Cēsīs, kurā uzstāsies Ensemble Vocal Notas Soltas no Portugāles un Northern Spirit no Vācijas. Katrs koris izpildīs savai valstij raksturīgo mūziku.

Vieta – pie Vidzemes Koncetzāles „Cēsis”

Laiks – 22.07.2017. plkst. 19.00 - 20.30

Koncertprogramma „Terase mūzikas gardēžiem” darbosies no plkst. 14:00 līdz plkst. 22:00, kurā būs vienkopus apvienoti vairāki stili – tautiskā mūzika un dejas, džezs un kamermūzika, koru mūzika. Koru mūzikas sadaļā uzstāsies gan jau pieminētie kori, gan arī CKTC jauktais koris Wenden, kas arī ir Koru olimpiādes dalībnieks, Cēsu Pils koris un CKTC jauktais koris Beverīna. Pasākums norisināsies terasē pie Vidzemes Koncertzāles „Cēsis”.

Portugāles koris Ensemble Vocal Notas Soltas ir piedalījies neskaitāmos festivālos un uzkrājis bagātīgu pieredzi savas neilgās pastāvēšanas laikā. Korī dzied studenti, kurus visus vieno kaislība uz mūziku. 2015.gadā  koru festivālā „Canta Al Mar” Portugāles koris ieguva zelta diplomu. Koris darbojas kopš 2009.gada.

Vācijas koris „Northern Spirit” ir kamerkoris no Brēmenes. Koris sastāv no 20 dziedātājiem vecuma grupā no 17 līdz 37 gadiem. Koris vairāk fokusējas uz 20.gs. un 21.gs. mūziku, kā arī sadarbojas ar vairākiem komponistiem radot jaunas dziesmas un mūziku. Koris darbojas kopš 2006.gada.

Biļešu iegāde – ieeja bez maksas